Liaudies išmintis
Ant visų žiedų bitė tupia, bet ne iš visų medų ima..
Prekyba
turinys yra ruošiamas..
Priežiūra
turinys yra ruošiamas..
Remontas
  MES ATLIEKAME ŠIUOS KOPMPIUTERIŲ REMONTO DARBUS Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas/rem...

Naujausi straipsniai

PARTNERIAI

Kodėl „Windows 11“ vis dar negali paleisti visų „Android“ programų

Viena iš didelių naujų „Windows 11“ funkcijų turėjo būti galimybė paleisti „Android“ programas. Vis dėlto praėjo daug laiko. Ši funkcija nebuvo pasiekiama, kai 2021 m. spalį buvo paleista „Windows 11“, o vėliau ji buvo skirta tik JAV. Keliems mėnesiams. Japonija buvo kita sąraše, prieš tai buvo išplėsta įtraukiant JK, Prancūziją, Vokietiją ir daugelį kitų su 22H2 atnaujinimu .

Jei gyvenate vienoje iš tų šalių, galbūt džiaugsitės galėdami pagaliau žaisti su „Android“ programomis darbalaukyje. Jie visiškai integruojami į „ Windows 11 “ patirtį, todėl galite juos pritvirtinti prie užduočių juostos arba naudoti su kelių užduočių funkcijomis. 

Tačiau šis jaudulys beveik neabejotinai išnyks, kai pamatysite, kurios programos iš tikrųjų buvo prieinamos. Tam yra priežastis, kaip paaiškinsime, tačiau neturėtumėte prarasti vilties gauti programas, kurių tikrai norite. 

Deja, „Windows 11“ nenaudoja „Android“ programų parduotuvės, kurios dauguma žmonių tikisi: „Google Play“ parduotuvės. 

Vietoj to turėsite kovoti su „Amazon Appstore“, kaip rasite „Amazon's Fire“ planšetiniuose kompiuteriuose.

„Windows 11“ operacinės sistemos „Appstore“ versija neseniai išsiplėtė ir apima daugiau nei 20 000 programų, tačiau tai nublanksta prieš daugiau nei 2,6 mln. (pagal Statista), kuriuos rasite „Play“ parduotuvėje. 

Akivaizdu, kad tokie skaičiai iš esmės nesvarbūs, nes niekam nereikia net 200 000 programėlių. Pagrindinė problema yra ta, kad tarp tų 200 000 yra keletas didelių neatvykusių. Daugelio pranešimų siuntimo, internetinės bankininkystės ir išmaniųjų namų programų tiesiog nėra. Kalbant apie aukšto lygio žaidimus, pasirinkimas yra nedidelis.

Kadangi skaitote tai, tikriausiai jau ieškojote programos, kurios nėra „Amazon Appstore“, ieškojote, kodėl taip yra, ir radote šį straipsnį. Anksčiau vienintelis šios problemos sprendimas buvo emuliavimo programinė įranga, tokia kaip BlueStacks, tačiau dabar yra ir kitas būdas. 

Kaip vis tiek galite paleisti visas „Android“ programas „Windows 11“

„Windows 11“ „Android“ programos palaikymas priklauso nuo „Windows“ posistemio, skirto „Android“, kurį galima modifikuoti, kad būtų paleistos visos „Google Play“ parduotuvės programos. 

Kaip galite įsivaizduoti, šis sprendimas yra sudėtingas ir „Microsoft“ oficialiai nepalaikomas. Bet jei viskas klostysis gerai, tai padaryti reikės tik vieną kartą. 

Metodas pasikeitė keletą kartų nuo „Windows 11“ paleidimo.

Jis veikia tiek 64 bitų, tiek ARM pagrindu veikiančiuose įrenginiuose, kurie apima daugumą įrenginių, suderinamų su „Windows 11“. Eikite į Nustatymai > Sistema > Apie ir pažymėkite „Sistemos tipas“, kad įsitikintumėte. 

 

X

= STOP! =

Atsiprašome, bet ši funkcija negalima.