Sony PlayStation Project Q

Sony PlayStation Project Q

Nešiojamos žaidimų konsolės nėra naujiena, tačiau pastaraisiais metais jos atgijo. Nintendo Switch kurį laiką buvo vienintelis realus pasirinkimas, tačiau nuo to laiko jį papildė Valve (Steam Deck), Asus (ROG Ally) ir Logitech („G Cloud) alternatyvos.

Sony nešiojamosios žaidimų konsplės nėra svetimos, tačiau būsima Project Q konsolė bus pirmasis bendrovės bandymas per daugiau nei dešimtmetį. Tai taip pat visai kitoks požiūris į varžovus.

Kada bus išleistas PlayStation Project Q?

Sony oficialiai anonsavo Project Q įrenginį savo „PlayStation Showcase“ renginyje 2023 m. gegužės 24 d. PlayStation generalinis direktorius Jimas Ryanas sakė, kad jis bus paleistas „vėliau šiais metais“. Oficialus pranešimas Twitter taip pat nieko neskelbia. Insider Gaming svetainė, kuri iki paskelbimo teisingai nutekino informaciją apie tai praneša, kad „šiuo metu planuojama išleisti aparatinę įrangą 2023 m. lapkričio viduryje.

Ar projekto Q galutinis pavadinimas?

Tikriausiai ne. Sony mėgsta paerzinti savo pirkėjus kol įrangaą dar nebaigta kurti, todėl beveik neabejotina, kad pavadinimas pasikeis prieš ją išleidžiant. Kaip jis iš tikrųjų vadinsis, mes nežinome. Gal tai bus kažkas, pavyzdžiui „PlayStation Stream“?

Kiek kainuos „Sony“ projektas Q?

Kaip ir galima buvo tikėtis, Sony kol kas nenori atskleisti konsolės kainos. Pasak Tomo Hendersono iš Insider Gaming, tai gali kainuoti apie 200 USD, kas gerokai numuštų tiesioginio konkurento Logitech G Cloud kainą 349.99 USD. Tačiau norint naudoti Project Q, jums taip pat reikės PlayStation 5. Jei dar neturite, kainos prasideda nuo 399 USD. 

Koks Sony Project Q dizainas ir specifikacijos?

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad Project Q nebus atskira konsolė. Vietoj to, tai leis jums srautiniu būdu transliuoti žaidimus iš savo PlayStation 5 naudojant esamą „Sony“ nuotolinio paleidimo funkciją.
Nors tai nėra aiškiai nurodyta, tikimasi, kad jis palaikys tik „Wi-Fi“. Yra nedidelė mobiliojo ryšio palaikymo tikimybė, tačiau atrodo, kad pagrindinis tikslas yra papildomas ekranas, kad galėtumėte tęsti žaidimus namuose, kai kas nors kitas perims žiūrėti televizorių. Pats įrenginio dizainas yra gana paprastas. Iš esmės žiūrite į 8 colių ekraną, kurio abiejose pusėse yra pusė DualSense valdiklio, įskaitant prisitaikančius paleidiklius, haptinį grįžtamąjį ryšį ir kitas unikalias įprasto DualSense funkcijas. LCD ekranas su HD raiška ir Sony teigia, kad juo bus galima žaisti 1080p žaidimus iki 60 kadrų per sekundę greičiu.

Štai, ko galite tikėtis:

Bus palaikomi visi PlayStation 5 žaidimai, išskyrus VR pavadinimus, skirtus PlayStation VR2. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsitikinti, kad jie yra įdiegti pagrindinėje konsolėje. Įdomu tai, kad taip pat atrodo, kad Project Q veiks su „Android“ versija. Techninė įranga atrodo labai panaši į oficialius Sony vaizdus tačiau panašu, kad programinės įrangos pusėje turės „Android“. Atrodo, kad tai yra pagrindinė „Google“ OS versija, tačiau nuo dabar iki galutinio išleidimo gali daug kas pasikeisti. Kaip galbūt pastebėjote, Sony taip pat tuo pačiu metu išleis savo pirmąsias PlayStation ausines. Jos yra belaidės ir greičiausiai bus suderinamos su Project Q, todėl delninis konsolė beveik neabejotinai palaikys „Bluetooth“. Tačiau kitos pagrindinės projekto Q detalės dar neatskleidžiamos. Tai apima procesorių, akumuliatoriaus veikimo laiką, įkrovimo greitį ir jei yra korinio ryšio parinktis.

 

MŪSŲ ADRESAS

J.Basanavičiaus 11A-42,
Kėdainiai LT57186

kiberlogo

NAUJIENLAIŠKIS

Nepraleiskite naujienų apie mūsų pasiūlymus.